SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
713 655 €
(8 921 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
80 τ.μ.
Strada ai Boschi, Neggio

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***Questo nuov...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΠλυντήριο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Strada ai Boschi, Neggio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX Immobilien in Lugano