SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 047 202 €
(8 311 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
126 τ.μ.
Hauptstrasse, Mülligen

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Hinweis: Diese Immobilie wird zum Tausch angeboten (und ist kein Fake-Inserat)Aus Gründen der Vertraulichkeit verwenden wir in öffentlichen Inseraten ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Hauptstrasse, Mülligen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

hoyou AG