SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 652 231 €
(15 298 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
108 τ.μ.
Chemin des Chalets, Morges

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Magnifique appartement situé au 1er étage, occupant l'ensemble de l'étage, se composant comme suit :Entrée avec armoire vestiaireSpacieux séjour avec ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Chalets, Morges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Familia Plan SA