SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 612 994 €
(14 664 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
110 τ.μ.
Chemin des Chalets, Morges

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bel appartement avec jardin privéIdéalement placé cet appartement au rez-supérieur avec jardin privé ce compose comme suit:Entrée avec armoire vestiai...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Chalets, Morges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Familia Plan SA