SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 507 797 €
(8 519 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
177 τ.μ.
Bruggerstrasse, Möriken-Wildegg

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα177 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Man betritt diesen Ort und spürt sofort eine besondere Selbstverständlichkeit. Licht bewegt sich frei durch die Räume, alles wirkt ruhig, klar und in ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Bruggerstrasse, Möriken-Wildegg
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PREMIUM HOMES AG