SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
753 441 €
(6 552 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
115 τ.μ.
Via Rinaldo Simen, Minusio

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vendesi appartamento vista lago di 4.5 locali al 2. piano a Minusio.Scopri la bellezza di questo appartamento luminoso con terrazza vista lago, in un'...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Via Rinaldo Simen, Minusio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mediagest SA