SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
818 442 €
(6 878 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
119 τ.μ.
Risistrasse, Menziken

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα119 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exklusive 4.5-Zimmer-Wohnung in Menziken - Stilvoll, modern & lichtdurchflutetDiese hochwertige 4.5-Zimmer-Wohnung besticht durch ihren grosszügigen G...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 158ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Risistrasse, Menziken
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

AZ Immobilien und Verwaltungen GmbH