SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
762 788 €
(7 335 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
104 τ.μ.
Bahnhofstrasse, Märstetten

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Stilvolle, frisch renovierte 4.5-Zimmer-Wohnung in MärstettenDiese lichtdurchflutete Eigentumswohnung im 1. Obergeschoss überzeugt durch ein modernes ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Bahnhofstrasse, Märstetten
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ImmoLeague AG