SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 160 926 €
(16 882 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
128 τ.μ.
Weidweg, Männedorf

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

TILIA | Wohnen mit Seesicht in Männedorf - Nebau 4.5-Zimmer Parterrewohnung mit unverbaubarer Teil-Seesicht - Bezugsbereit ab Herbst 2026Goldene Aussi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Weidweg, Männedorf
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immobilitas AG