SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 181 672 €
(21 817 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
100 τ.μ.
Geissensteinring, Luzern

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Hinweis: Diese Immobilie wird zum Tausch angeboten (und ist kein Fake-Inserat)Aus Gründen der Vertraulichkeit verwenden wir in öffentlichen Inseraten ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Geissensteinring, Luzern
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

hoyou AG