SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 068 507 €
(7 525 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
142 τ.μ.
Strada da Sora, Lugano

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα142 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ampio appartamento a Carona, in uno splendido contesto residenziale immerso nella quiete e nel verde delle colline sopra Lugano, a 620 metri di altitu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 27ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Strada da Sora, Lugano
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

House & Trade SA