SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
954 536 €
(10 606 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
90 τ.μ.
Via Pedemonte, Lugano

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

6962 Viganello, Via Fiume 9 BRegion: LuganoWohnfläche: ca. 90 m2 Etage: 4 ObergeschossZustand: gutZweitwohnsitz: jaKeller: ja 10m2Balkon: ja, ca. 20 m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Via Pedemonte, Lugano
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEIERSBERGER IMMOBILIEN