SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 076 466 €
(8 823 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
122 τ.μ.
En Arche, Leytron

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nichée dans un environnement résidentiel calme, verdoyant et particulièrement ensoleillé à Leytron, cette superbe réalisation de standing composée de ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

En Arche, Leytron
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RFG Immobilier Sàrl