SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
971 218 €
(7 471 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
130 τ.μ.
Témeley - Luissel, Leysin

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Venez découvrir ce superbe appartement de 130 m² idéalement situé en plein centre de la commune de Leysin. Bénéficiant d'un emplacement privilégié à p...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Témeley - Luissel, Leysin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Valimmobilier