SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
819 455 €
(5 691 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
144 τ.μ.
Senseblickstrasse, Köniz

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα144 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese charmante Duplex-Wohnung überzeugt mit einer attraktiven Raumaufteilung auf zwei Ebenen und einem einzigartigen Wohngefühl. Der helle und lichtd...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Senseblickstrasse, Köniz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PREMIUM HOMES AG