SUPA24
Ταράτσα; θέα
Ταράτσα; θέα
Σαλόνι; πλακάκια
650 794 €
(5 165 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
126 τ.μ.
Luzernstrasse, Huttwil

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Komplett renovierte 5.5-Zimmer-Wohnung mit 126 m² Wohnfläche und 74 m² Balkon-/Terrassenfläche in HuttwilIn Huttwil erwartet Sie diese 2024 vollständi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 80ημέρες

Τοποθεσίες

Luzernstrasse, Huttwil
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Suisse Homes GmbH