SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
599 672 €
(7 688 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
78 τ.μ.
Mösli, Gurmels

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vous rêvez d’un cadre paisible pour votre famille ? Cet appartement de 3.5 pièces au rez-de-jardin, actuellement en cours de rénovation, est fait pour...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 129ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Mösli, Gurmels
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Gerama SA