SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 071 386 €
(8 928 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
120 τ.μ.
Im Sunnefeld, Grellingen

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modernes Wohnen mit Weitblick an sonniger Hanglage: Diese lichtdurchflutete 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung (120 m²) im 1. Obergeschoss in Grellingen über...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Im Sunnefeld, Grellingen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

FANTO Immobilien AG