SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 374 983 €
(10 496 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
131 τ.μ.
Weitblick, Gisikon

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Die Überbauung mit der hier angepriesenen Wohnung liegt ruhig und sonnig in Gisikon. Die Umgebung überzeugt mit viel Grün, angenehmer Nachbarschaft un...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Weitblick, Gisikon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Raiffeisen Immomakler