SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
572 414 €
(5 782 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
99 τ.μ.
Birkenweg, Fischbach

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Die 4½-Zimmer-Wohnung im 1. Obergeschoss überzeugt mit einem durchdachten Grundriss – ideal für Familien oder Paare.Die Wohnung ist derzeit in einem u...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Birkenweg, Fischbach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Benno Aregger Immobilien GmbH