SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
321 815 €
(2 926 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
110 τ.μ.
Al Ri, Faido

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Standort | UmgebungStandort: Calonico, Strèda par CalòniRegion: LeventinaLage: sonnig, ruhigGrundstückfläche: ca. 300 m2Wohnfläche: ca 110 m2Zimmer: 4...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Al Ri, Faido
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEIERSBERGER IMMOBILIEN