SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 341 805 €
(9 066 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
148 τ.μ.
Lischackerstrasse, Egerkingen

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα148 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese Terrassenwohnung ist ein echtes Zuhause zum Ankommen und Wohlfühlen. Sie verbindet stilvollen Wohnkomfort mit hochwertiger Ausstattung und einer...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 311ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Lischackerstrasse, Egerkingen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ardesco Immobilien GmbH