SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
780 015 €
(13 000 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Route du Lac, Denges

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé dans une commune prisée pour sa tranquillité, cet appartement neuf offre un cadre de vie agréable et fonctionnel.D'une surface habitable d'envir...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Route du Lac, Denges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Bernard Nicod | Lausanne Gare Vente