SUPA24
Σαλόνι
Υπνοδωμάτιο; θέα, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως
Υπνοδωμάτιο; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως
382 597 €
(4 501 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
85 τ.μ.
Route de Bâle, Delémont

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement lumineux au 7e étage - DelémontSitué à Delémont, dans un immeuble construit en 1974, cet appartement de 3,5 pièces d'environ 85 m² se trou...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Bâle, Delémont
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Suisse Homes GmbH