SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 073 958 €
(9 675 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
111 τ.μ.
Via Minigera, Collina d'Oro

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Montagnola - ESCLUSIVO 3,5 LOCALI IN VILLA DI SOLE 4 UNITÀ, UN’OASI DI DESIGN IMMERSA NEL VERDENella prestigiosa cornice di Montagnola (Collina d’Oro)...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Via Minigera, Collina d'Oro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Suisse Immobilien Group Sagl