SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 042 339 €
(8 909 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
117 τ.μ.
Route de Béthanie, Cheyres-Châbles

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce bel appartement situé à la Route de Béthanie 74 dans une résidence comprenant des services incroyables.Niché dans un cadre idyllique, cet...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 120ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Béthanie, Cheyres-Châbles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Gérances Giroud SA