SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 091 354 €
(8 946 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
122 τ.μ.
Altendorferstrasse, Buchs (SG)

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Grosszügige 4 ½-Zimmer-Gartenwohnung an schöner Lage mit viel Wohn- und LebensraumSie möchten ein Eigenheim mit den Vorzügen eines Einfamilienhauses u...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Altendorferstrasse, Buchs (SG)
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immoverita Treuhand AG