SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
626 930 €
(7 290 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
86 τ.μ.
Rue de Forcel, Broc

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacieux appartement de 2.5 pièces faisant partie d'une nouvelle promotion de bon standing en copropriété. Située au cœur d'un quartier villageois emp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 244ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Forcel, Broc
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Gérances Giroud SA