SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 032 788 €
(11 604 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
89 τ.μ.
Hardstrasse, Birsfelden

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Stilvolle 3.5-Zimmerwohnung mit Balkon und EinstellhallenplatzDiese moderne Wohnung befindet sich in einer ruhigen Strasse ohne Durchgangsverkehr, ein...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντους

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Hardstrasse, Birsfelden
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Neho