SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 194 784 €
(7 070 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
169 τ.μ.
Waldstrasse, Biberist

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα169 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wohnen über den Dächern von Biberist - stilvolle 4.5-Zimmer-AttikawohnungDiese hochwertig renovierte 4.5-Zimmer-Attikawohnung befindet sich an attrakt...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΜετά την ανακατασκευήΤζάκιΜοντέρνΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Waldstrasse, Biberist
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Inmobilia Suisse AG