SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 020 097 €
(15 906 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
127 τ.μ.
Bever

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese gepflegte 6.5-Zimmer-Maisonette befindet sich im vierten Obergeschoss eines ansprechenden Wohnhauses mit Baujahr 1972. Der sonnenverwöhnte, ruhi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Bever
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Raiffeisen Immomakler