SUPA24
818 173 €
(8 612 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
95 τ.μ.
Bellinzona

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In uno stabile di nuova costruzione vendiamo questo bell'appartamento di 41/2 locali di nuova costruzione. L''abitazione si presenta con: Atrio ingres...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Bellinzona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEIERSBERGER IMMOBILIEN