SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 690 892 €
(8 248 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
205 τ.μ.
Bellinzona

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα205 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Region: BellinzonesePLZ/Ortschaft: 6500 Bellinzona, Via Arcioni 8 Objekt Typ: 5 ½-Zimmer-Attka-Wohn...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Bellinzona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEIERSBERGER IMMOBILIEN