SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
671 122 €
(6 214 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
108 τ.μ.
Eggweg, Bättwil

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Lichtdurchflutete Dachwohnung mit Terrasse und CheminéeDiese helle und gut geschnittene 4.5-Zimmer-Dachwohnung überzeugt durch ein durchdachtes Raumko...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Eggweg, Bättwil
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Neho