SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
447 455 €
(4 475 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
100 τ.μ.
Via Antonio Ciseri, Balerna

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Proponiamo in vendita un ampio appartamento di 3.5 locali, situato al piano rialzato di una palazzina composta da sole 8 unità, in zona tranquilla, si...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΕπιπλωμένοΠεζοδρόμιοΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΠλυντήριοΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Via Antonio Ciseri, Balerna
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ImmoSky AG - Ticino