SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
933 083 €
(9 619 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
97 τ.μ.
Chemin de la Comba, Attalens

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez le mélange parfait de vie intérieure et extérieure dans ce charmant appartement, doté d'un grand balcon. Niché dans un quartier résidentiel ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 62ημέρες
Ενημερώθηκε: 61ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Comba, Attalens
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Soph-Immo Sàrl