SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 109 967 €
(13 067 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
238 τ.μ.
Via Lido, Ascona

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα238 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Gelegenheit: «Nichtalltägliche, moderne Residenz - Eigentumswohnung», an privilegierter LageIn einem der begehrtesten Quartiere, nur wenige Schritte v...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Via Lido, Ascona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MB Management and Consulting AG