SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 042 456 €
(7 609 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
137 τ.μ.
Arosastrasse, Arosa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wohnen mit Weitblick. Frisch sanierte 4.5-Zimmer-Wohnung bei ArosaStellen Sie sich vor, jeden Morgen mit Blick auf die Bündner Bergwelt aufzuwachen. D...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 39ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Arosastrasse, Arosa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rickys AG