SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
187 000 €
(1 247 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
150 τ.μ.
Samaná

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Introducing apartments with incredible, spectacular views that will change your outlook on life! What could be better than the first thing you see whe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Samaná
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

AnyHouse

Dos Palmeras Inmobiliaria