SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
229 638 €
(3 281 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
70 τ.μ.
Las Terrenas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unit S-101 invites you to embrace the art of relaxed living in this 1-bedroom, 1-bathroom ground-floor apartment, nestled within the serene setting of...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 403ημέρες
Ενημερώθηκε: 43ημέρες

Τοποθεσίες

Las Terrenas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Patrick Johnston