SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
593 304 €
(2 189 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
271 τ.μ.
Las Terrenas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα271 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unit D-306 is where architectural excellence and coastal serenity converge. This two-level, 2-bedroom, 3-bathroom penthouse sprawls across an impressi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 405ημέρες
Ενημερώθηκε: 44ημέρες

Τοποθεσίες

Las Terrenas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Patrick Johnston