SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
157 075 €
(2 454 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
64 τ.μ.
Higüey

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏖️ Vive el Paraíso en Punta Cana 🏖️Descubre un exclusivo proyecto residencial en la mejor zona de Punta Cana. Este complejo cerrado de apartamentos ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΜοντέρνΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΕπιπλωμένοΚατάλληλο για κατοικίδια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 58ημέρες

Τοποθεσίες

Higüey
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Naomi & Santiago Montbell