Λίστα προσφορών
10
10
10
52 805 €
(1 200 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
44 τ.μ.
Rua Seis, Vila Velha
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
44 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento Novo à Venda no Condomínio Vista de Vila Velha ? Ataíde
Excelente oportunidade para morar ou investir em uma das regiões que mais crescem...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
21ημέρες
Ενημερώθηκε:
7ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Seis, Vila Velha
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.