SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
89 229 €
(1 593 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
56 τ.μ.
Rua Ângelo Mamprin, Valinhos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento a venda em Valinhos - Reserva do Alto
Excelente apartamento, andar alto, muito bem localizado, próximo ao comercio, com fácil acesso para...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Ângelo Mamprin, Valinhos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2