SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
160 743 €
(1 286 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
125 τ.μ.
RUA PARU, Teresópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Encontre luxo e conforto neste espetacular apartamento à venda em Teresópolis, situado no bairro prestigiado de Agriões.
Construída em agosto de 2017,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

RUA PARU, Teresópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

RE/MAX Village