SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
93 836 €
(1 104 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
85 τ.μ.
Rua Augusto Lippel, Sorocaba

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Se você está em busca do apartamento dos seus sonhos, acabou de encontrar! Este incrível apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, 2 salas, 2 banheiros...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis