SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 076 439 €
(4 467 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
241 τ.μ.
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα241 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VENDA ou LOCAÇÃO - 241m² R.HADDOCK LOBO 999 Viver com Requinte
LOCAÇÃO R$ 44.600,00 completo. Morar com requinte !!

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2