SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 011 501 €
(4 197 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
241 τ.μ.
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα241 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento de alto padrão à venda na Rua Haddock Lobo 999 um dos endereços mais nobres de Cerqueira César em São Paulo. Com 241m2 de área privativa o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2