SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
734 658 €
(5 402 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
136 τ.μ.
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα136 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Este elegante apartamento de 136 m² está localizado no exclusivo bairro de Cerqueira César, em São Paulo. Construído em 2006, o imóvel faz parte do co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2