Λίστα προσφορών
9
9
9
584 428 €
(3 076 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
190 τ.μ.
RUA ITACEMA, São Paulo
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
190 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento Duplex de Alto Padrão 190 m²
Viva com sofisticação em um apartamento com lazer completo.
Detalhes do imóvel:
190 m² de área privat...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Λούτρο
Ξύλινο πάτωμα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
7ημέρες
Ενημερώθηκε:
7ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
RUA ITACEMA, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή